HIZLI EKSPRES TAŞIMACILIK

Nakliyerehberi veritabanında kayıtlı 68.000 Nakliyeci üyelerine ait tüm tır kamyon ve kamyonet araçlar ile karayolu taşımacılığında yüke en yakın aracı bulma noktasında büyük bir kabiliyete sahiptpr. Bu hizmeti sayesinde sistemde yükü olan fabrika ve ithalatçı kuruluşlar anında dogru araca ve dogru zamanda sahip oluyorlar. Bu çalışmalar çok hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir.

Yalın bir model olan kara taşımacılığı, Nakliyerehberi yazılımı üzerinden Nakliyeci Üyelerimize yük bilgilşerinin ulaştırılması ile adresten alınıp , yine nakliyeci üyelerimize ait aktarma merkezlerine taşınması, buradan da yine karayoluyla hedeflenen noktalara ulaştırılması esasına dayanmaktadır. Bu taşımacılık modeli ile ithalat – ihracat sürecinde de ürünlerin karayoluyla aktarma merkezlerine toplanması ve konsolide edilerek yine karayoluyla istenilen noktalara teslim edilmesine olanak sağlanır

Nakliyerehberi; ilaçtan tekstile, yanıcı ve zehirleyici kimyasallardan gıda maddelerine, soğuk zincir ürünlerine, ağır sanayi ürünlerinden yüksek teknolojili elektronik malzemelere kadar farklı ürün tiplerinin taşınması konusunda yükü olan üyelerinin ihtiyaçlarına cevap verecek güçlü bir iletişim altyapısına sahiptir. Nakliyerehberi Üyelerinin araç durumlarına göre ve bu araçların transit sürelere göre Standart, Ekspres, Süper Ekspres ve Speedy olmak üzere farklı servis tipleri vermelerine yardımcı olmaktadır.

Nakliyerehberi ILE SORUNSUZ HIZMET

Yüklerinizi Zamanında Teslim Edin.