<div class=

KOMPLE TAŞIMACILIK

Nakliyerehberi veritabanında kayıtlı 68.000 Nakliyeci üyelerine ait tüm tır kamyon ve kamyonet araçlar ile karayolu taşımacılığında yüke en yakın aracı bulma noktasında büyük bir kabiliyete sahiptpr. Bu hizmeti sayesinde sistemde yükü olan fabrika ve ithalatçı kuruluşlar anında dogru araca ve dogru zamanda sahip oluyorlar. Bu çalışmalar çok hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir.

Yalın bir model olan kara taşımacılığı, ürünlerin karayoluyla Nakliyerehberi aktarma merkezlerine taşınması, buradan da yine karayoluyla hedeflenen noktalara ulaştırılması esasına dayanmaktadır. Bu taşımacılık modeli ile ithalat – ihracat sürecinde de ürünlerin karayoluyla aktarma merkezlerine toplanması ve konsolide edilerek yine karayoluyla istenilen noktalara teslim edilmesine olanak sağlanır

Nakliyerehberi; ilaçtan tekstile, yanıcı ve zehirleyici kimyasallardan gıda maddelerine, soğuk zincir ürünlerine, ağır sanayi ürünlerinden yüksek teknolojili elektronik malzemelere kadar farklı ürün tiplerinin taşınması konusunda yükü olan üyelerinin ihtiyaçlarına cevap verecek güçlü bir iletişim altyapısına sahiptir. Nakliyerehberi Üyelerinin araç durumlarına göre ve bu araçların transit sürelere göre Standart, Ekspres, Süper Ekspres ve Speedy olmak üzere farklı servis tipleri vermelerine yardımcı olmaktadır. Nakliyerehberi , Nakliyeci Üyelerinin transit sürelerine göre Standart, Ekspres, Süper Ekspres ve Speedy olmak üzere farklı servis tipleri vermelerine yardımcı olmaktadır.

Standart

Sefer başına tek şoför uygulaması mevcuttur. Zaman hassasiyeti olmayan ürünlerin, makul teslim sürelerinde maliyet avantajı sunan servis türüdür.

Express

Sefer başına iki şoför uygulaması mevcuttur. Zaman hassasiyeti olan ürünlerde; taahhüt sürelerine bağlı kalınarak yasal zorunluluklar dışında seferin ara vermeden tamamlandığı servis türüdür.

Süper Express

Sefer başına iki şoför uygulaması mevcuttur. Zaman hassasiyeti olan ürünlerde; taahhüt sürelerine bağlı kalınarak yalnızca Karayolu ile yapılan taşımalarda kullanılan servis türüdür.

Speedy

Sefer başına iki şoför uygulaması mevcuttur. Küçük hacimli araçlar ile tek müşterinin zaman hassasiyeti olan ürünlerinin taşındığı servis türüdür.

Komple Taşıma

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için Nakliyerehberi; kara taşımacılık çözümlerinde ürün hacmine göre komple ve parsiyel seçenekleri vermelerine yardımcı olmaktadır. İhtiyaç duyulan tek bir siparişin taşınması olabileceği gibi, birden fazla siparişi içeren daha kompleks proje taşımaları da olabilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, taşıma sürecini en kullanışlı hale getiren esnek çözümleriyle Nakliyerehberi, müşterileri için gereken yükleme alanını temin etmektedir.

Parsiyel Taşıma

Küçük miktarlı ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel araç taşımacılığı; çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir. Geniş hizmet ağı sayesinde, önceden belirlenmiş zaman aralıklarına uygun teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Nakliyerehberi, askılı, kapalı kasa, frigo, çift katlı treylerler; tenteli, kapalı kasa, frigo konteynerler ile farklı ekipman türlerini kullanarak esneklik yaratabilmektedir..

Nakliyerehberi ILE SORUNSUZ HIZMET

Yüklerinizi Zamanında Teslim Edin.