ROMANYA NAKLİYE

Türkiye-Romanya arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat denizyolu komple ve parsiyel gemi konteyner taşımacılığı, gemi kargo nakliyat, konteyner nakliye ve navlun hizmetleri düzenlenmesine yardımcı olmaktayız. Romanya’da bulunan vede o bolgeye çalışan nakliyeci markalarımız sayesinde yüklerinizi tam zamanda , güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlarız.

Nakliyerehberi olarak Sistemde yer alan kendi konusunda uzman nakliyeci üyelerimizin özmal araçları ile en uygun fiyata Romanya nakliye, Romanya taşıma, Romanya Parsiyel ve Romanya lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz..

Parsiyel ve Komple Çıkış Günlerimiz

Nakliyerehberi sisteminine kayıtlı nakliyeci marka ve üyelerinin başta İstanbul’dan olmak üzere Türkiyenin birçok illerinden , hergün yada haftada karşılıklı 3 sefer ile. , Timisiora (Romanya), arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti vermelerine yardımcı olmakta, Bukreş'ten İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermelerine yardımcı olmaktadır.

<
No Çıkış Günleri Varış SüresiKomple Sevis Parsiyel Servis
01 Pazartesi ortama 6 gün active active
02 Salı ortama 6 gün active de-active
03 Çarşamba ortama 6 gün active active
04 Perşembe ortama 6 gün active de-active
05 Cuma ortama 6 gün active active
  • Romanya Denizyolu

    Romanya – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu gemi kargo taşımacılığı, parsiyel konteyner nakliyat, navlun işlemleri ile birlikte Romanya ve Türkiye’de liman depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı liman lojistik hizmetleri verilmesine yardımcı olunulmaktadır. Deyalı bilgi ve fiyat çalışması için lütfen Navlun talep formunu doldurun. Size en geç 2 (iki) saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır..

Nakliyerehberi ILE SORUNSUZ HIZMET

Yüklerinizi Zamanında Teslim Edin.